ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?Çocuk elbise modelleri
 
 
 
Yaz geldi, küçük tatlı kızınız için en güzel elbiseleri aramaya başladınız. 2018 yaz sezonuyla birlikte yeni modeller, canlı renkler, fırfırlar hep moda :)
 
Yaklaşan yaz ile birlikte düğünler, kınalar ve özel günler başladı bile. Hem bu özel günlerde giyebileceği, hem de gündelik olarak da kullanabileceği modelleri seçerken kafanız karışabilir. O kadar çok seçenek ve çocuk elbise modelleri sizi bekliyor ki... 
 
Çocuk elbise modelleri içerisinde kaybolmadan önce size nasıl bir elbise seçmeniz gerektiği konusunda ufak ipuçları vermek istiyoruz.
 
1- Çocuk elbisesi şık olmalı :)
 
Her küçük kızın dileği güzel ve şık bir elbiseye sahip olmaktır. Kız çocukları için elbiseler bir rüyadır, kendini o elbisenin içerisinde bir prenses gibi hisseder :) Çocuk elbise modelleri içerisinden kızınız için şık bir model seçerseniz, onu da çok mutlu edersiniz.
 
2- Mutlaka fikrini alın
 
Ufak olduğuna bakmayın ! Onun da fikirleri var. Eğer onun fikrini almadan satın alırsanız, bir bakmışsınız "Ben bunu giymem !" nidalarıyla itiraz ediyor. Fazla seçenek sunup kafasını karıştırmadan, bir kaç çocuk elbise modeli gösterip onun seçmesine, fikrini söylemesine izin vermelisiniz.
 
3- Rahat olmalı
 
Çocuklar elbiseleri içerisinde rahat olmalıdır. Hareketli, koşturan, zıplayan halini düşünüp, ona göre bir model seçmelisiniz :) Seçtiğiniz çocuk elbise modelinin eteği çok dar olmamalı, olursa bacaklarını rahat hareket ettiremeyecektir. Kol kısımları rahat olmalı, sıkmamalıdır. Ayrıca kolay çıkarılıp, giyilebilen bir çocuk elbise modeli size de kolaylık sağlar.
 
4- Zararlı kimyasal içermemeli
 
Çocuk kıyafetleri direkt ten ile temasta olduğu için çok dikkat edilmelidir. Çocuğunuz için elbise alırken mutlaka Mayoral gibi kaliteli, üretim süreci ve çocuk sağlığına uygunluğu belli olan markaları seçmelisiniz.
 
Son olarak bir kaç örnek çocuk elbise modeliyle sizlere fikir vermek istiyoruz. İşte en güzel ve çocuğunuz için seçtiğimiz çocuk elbise modelleri:
 
Çocuk elbise modeli - Gelincikli

 
 
Diğer çocuk elbise modellerimiz için tıklayın